ساخت تابلو سالن زیبایی زنانه یکی از اقدامات مهم مدیران این مجموعه ها در رابطه با تبلیغات، معرفی برند و خدمات خود به مشتریان به شمار می رود که در مقابل همین مورد ساخت یک تابلو تبلیغاتی مدرن و به روز مختص مجموعه های مجرب تابلو سازی می باشد.

حروف استیل سالن زیبایی
تابلو استیل حروف برجسته یکی از تابلو های تبلیغاتی زیبا در حرفه تابلو سازی می باشد که بیش از چندین دهه از ورود به این حرفه کماکان مورد استفاده و استقبال بسیاری از مشتریان قرار دارد.


در تصویر بالا تابلو استیل سالن زیبایی قابل مشاهده می باشد که توسط اس ام دی های بلوکی آفتابی نور پردازی شده و همراه با حروف پلکسی گلاس، روی زمینه چوب قرار گرفته است.
مراحل ساخت این تابلو به این صورت انجام شده است که ابتدا نمای ترمووود مطابق با ابعاد تابلو، برش خورده و با رنگ مخصوص ترمووود رنگ شده است.
بعد از مرحله ساخت زمینه چوب، حروف استیل طلایی که توسط حروف سازان ساخته شده است روی پلکسی گلاس 10 میل قرار گرفته است که البته داخل حروف استیل نیز، جهت روشنایی از بلوک های اس ام دی زرد رنگ استفاده شده است.
همانطور که مشاهده می شود تلفیق حروف استیل همراه با پلکسی و زمینه چوب یکی از جذاب ترین و زیباترین تابلو تبلیغاتی سالن زیبایی به شمار می رود که البته تنها مختص این صنف نبوده و در ساخت تابلو مغازه و دیگر مکان های تجاری نیز از کار برد فراوانی برخوردار است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن