تابلو های تبلیغاتی در میان اکثر اصناف یکی از مهمترین راه های ارتباطی میان مشتریان و یک صنف بشمار می رود که ساخت تابلو کافی شاپ نیز یکی از همین موارد بشمار می رود و نیاز اساسی و مبرم در رابطه با کثب در آمد محسوب می شود.

تابلو برای کافی شاپ
ساخت یک تابلو تبلیغاتی برای کافی شاپ می تواند به روش های متفاوتی انجام شود که در ادامه به یکی از تابلو های حروف برجسته ساخته شده یک کافی شاپ در تهران خواهیم پرداخت.


حروف برجسته لاس وگاسی یکی از جدیدترین تابلو های تبلیغاتی می باشد که امروزه با ایجاد یک حس نوستالژی میان مشتریان، در تبلیغات محیطی و تابلو سازی از کاربرد فراوانی برخوردار است.
ساخت این نوع از تابلو ها معمولا با متریال هایی مانند پلکسی گلاس، استیل و فلز شکل می گیرد و برای نور پردازی آنها از لامپ های مختلفی استفاده می شود که بیشترین کاربرد در آنها، لامپ فلامنتی و لامپهای ال ای دی رنگی می باشد.
در تصویر بالا یک تابلو لاس وگاسی را مشاهده می کنید که با استفاده از حروف برجسته فلزی برای تابلو مغازه ساخته شده و داخل یکی از کافی شاپ ها در تهران نصب شده است.
نحوه قرار گیری لامپها در این حروف به این صورت می باشد که بعد از ساخت حروف برجسته فلزی، فضایی مناسب با سر پیچ لامپ، توسط دستگاه برش فایبر روی حروف تعبیه شده و بعد از نصب سرپیچ ها، لامپهای فلامنتی روی آن قرار می گیرد.
در مورد مصرف برق این نوع از تابلو ها نیز باید عنوان کرد که معمولا با استفاده از ولتاژ 220 شهری و با لامپهای 2 تا 8 وات صورت می گیرد که البته استفاده از لامپهای کم مصرف در آن باعث افزایش قیمت تابلو تبلیغاتی مورد نظر خواهد شد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن